top of page

Podujatie je spolufinancované Košickým samosprávnym krajom z programu Terra Incognita“

Popis projektu: 

1. Účelom konferencie je zvýšiť povedomie o úspešných regionálnych iniciatívach a viesť dialóg medzi kľúčovými hráčmi o bariérach rozvoja a podpore regiónu pomocou systematických zmien.
2. Keďže sú členmi klastra stredné a malé podniky, veľké korporácie ako aj školy, univerzity, neziskovky a mestá a kraje, v rámci organizácie je zapojená každá z týchto sfér či už ako odborný garant, partner alebo komunita.

3. Miesto realizácie podujatia je areál Kasární / Kulturpark na Kukučínovej ulici v Košiciach. Toto miesto má sálu prispôsobenú konferenciám (pódium, kaskádovité sedenie, projektor, ozvučenie, svetlá) ako aj sálu na networking a catering či ďalšie postranné aktivity (expo zóna a pod.).
4. Podujatie má význam ako pre lokálne inštitúcie a jedincov ukázať úspechy a potenciál mesta a regiónu, ako aj pre návštevníkov, ktorí spoznajú región s motiváciou a záujmom sa sem vrátiť.

6. Termín realizácie samotnej konferencie je 28. máj 2024. Prechádzať mu bude presná definícia témy, identifikácia projektov na prezentáciu, oslovenie spíkrov a partnerov ako aj panelistov a moderátorov a propagácia podujatia.

Program podpory: Terra Incognita

Výška dotácie: 4000 €

Doba trvania projektu: 1. apríl 2024 - 29. jún 2024

www.vucke.sk 

www.kosiceregion.travel

www.terraingocnita.sk

Hlavní partneri
logo-ksk.png
logo - ksk popis.png
kosice region.png
Mediálni partneri
telke_logo.png
creativeprologo.png
Partner
lemur_logo.png
Spoluorganizátor
CASSOVIUM_1_Colour_Dark_Blue_RGB.png
innomeets logo.jpg
POO_logo_modre.png
SK Financovaný Európskou úniou_PANTONE.png
bottom of page